Ärilaen

Ärilaen

Edukat ettevõtjat eristab mitte ainult võime mõelda kaks sammu ette, vaid ka oskus kiiresti otsuseid langetada.Olgu teemaks raha puudumine, kui on vaja tasuda arveid, aga raha pole veel laekunud, või vajadus investeerida uude tehnoloogiasse enne konkurente – pangad ja krediidiettevõtted on valmis teie firmat ärilaenuga toetama.

Laenu ettevõttele saab vormistada kiiresti, ilma liigse bürokraatiata ning selleks ei vaja te isegi isikut tõendavat dokumenti.

Kui vajate kiiresti väikest summat, kuni 10 000 €, siis on ideaalne tagatiseta kiire ärilaen ettevõttele. Saate raha oma kontole 24 tunni jooksul, isegi kontorist lahkumata.

Kuid tuleb silmas pidada, et sellise kiirlaenu ja usaldusväärsete garantiide (tagatise) puudumise eest küsib krediidiasutus korralikku intressi.

Kuid puuduvad igasugused notarid, hindamisaktid ja küsimused: „Milleks teile seda vaja?“ Kui räägime aga suuremast summast, ütleme 100 000 eurot, siis peab ettevõttel laenu saamiseks olema kinnisvara hüpoteegi seadmiseks.Kinnisvarale seatakse notari juures hüpoteek krediidiasutuse või panga kasuks. Kui teie ei ole võimeline võlga tagasi maksma, peate olema valmis selleks, et kaotate oma kontoriruumi või krundi.

Kuid tänu tagatisele on muud ärilaenu tingimused üsna leebed: pakutakse mõistlikku intressimäära ja paindlikke tagasimaksetingimusi. Uurige hoolikalt ärilaenu tingimusi pankades ja krediidiasutustes. Las õigeaegne rahasüst toob teie ettevõttele edu!